Нікола Йевтіч

Нові Сад, Сербія

Нікола Йевтіч

 

Народився в 1986 році в Крушевац, Сербія. Закінчив медичну школу в Крушевац в 2005 році, а в 2011 році отримав звання професора фізичного виховання - випускника кінезотерапії на факультеті спорту та фізичної культури в Нові-Сад. Закінчив цей же факультет в 2013 році з середньою оцінкою 9,50 і отримав ступінь магістра з фізичного виховання та спорту.

 

Поступив до докторантури в 2013 році на тому ж факультеті.

 

З 2009-2010 рр. Нікола займався в якості демонстратора дисципліни "Кінезотерапія і професійна практика кінезотерапії» на факультеті спорту і фізичної культури. У цей період він набув досвіду роботи, працюючи над поліпшенням рухових навичок у дітей дошкільного віку в спортивній школі. Метою цього підходу було встановлення адекватного зростання і розвитку за допомогою застосування коригувальних вправ.

 

Після ще одного року роботи на факультеті в якості асистента викладача по предмету Кінезотерапія в період 2011-2012 рр. Нікола відправився в клініку АСКЛЕПІОС, Катаріна - Шрот (Німеччина), що спеціалізується на тривимірній терапії корекції сколіозу і кіфозу, згідно Катаріни Шрот. Повернувшись з Німеччини, він почав професійно застосовувати знання терапевтичного методу Шрот для роботи з пацієнтами зі сколіозом та кіфозом. З 2014 по 2015 рік брав участь в команді дослідників в міжнародному проекті IPA-spinelab «Поліпшення оцінки стану тіла і хребта», який був успішно проведений факультетом спорту та фізичної культури у Нові-Сад в співпраці з факультетом Спорт і фізкультура в Сараєво. Після завершення проекту він став запрошеним лектором на факультет кінезіології в Спліті по темі "Кінезотерапія».

 

У 2017 році, він став регіональним інструктором по Шрот-терапії від імені Німецького інституту Spine-Concept-Sobernheim. До теперішнього часу він проводив навчання в Сербії, Хорватії, Боснії, Герцеговині, Болгарії та Нідерландах.

 

Є засновником табору ISST Schroth для пацієнтів зі сколіозом та кіфозом. В даний час табір проводиться в декількох країнах: Сербії, Болгарії, Хорватії, Румунії, Канаді, Туреччині, США.

 

2009 г. - брав участь і представив свою дослідницьку роботу на міжнародній студентській конференції «Спорт як спосіб життя» в Університеті Масарика в Чеській Республіці.

 

2009 - представив свою роботу на Конгресі Антропологічного Товариства Сербії в Пролом Баня.

 

2009 - брав участь в 13-му симпозіумі з питань спорту та фізичного виховання молоді в Охриді, Македонія і представив свою наукову роботу.

 

2010 - участь у 14-му симпозіумі з питань спорту та фізичного виховання молоді в Охриді.

 

2010 рік - пройшов курс масажу зі знанням елементів спортивного масажу, Відкритий університет Новий Сад.

 

2011 - відвідував курс англійської мови в Міжнародній школі Sprachaffe на Мальті.

 

У 2012 році - закінчив спеціалізацію в ASKLEPIOS, клініці Катаріна-Шрот в Німеччині і отримав звання терапевта шрот.

 

У 2013 році - представив свою дослідницьку роботу на Конгресі Антропологічного суспільства Сербії в Нові-Сад.

 

2013 - продовжена ліцензія шрот-терапевта в клініці АСКЛЕПІОС, клініка Катаріна-Шрот.

 

2013-2014 рр. - член дослідницької групи по проекту IPA під назвою «Покращення оцінки стану хребта - SpineLab».

 

2014 року - продовжена ліцензія шрот-терапевта в клініці АСКЛЕПІОС, клініка Катаріна-Шрот.

 

2014 рік - завершено тренінг по роботі з Spinal Mouse і Contemplas.

 

Травень 2016 - участь в SOSORT «Суспільство ортопедичного і реабілітаційного лікування сколіозу», Банф, Канада.

 

Квітень 2017 - отримав ліцензію інструктора ISST і отримав звання регіонального інструктора Schroth.

 

Вересень 2017 - грудень 2017 - керівник проекту міста Нові Сад: «Профілактика і корекція деформацій у дітей і спортсменів з забезпеченням ефективного та своєчасного реагування».

 

Жовтень 2017 - червень 2018 року - учасник лекції по проекту «Фізична активність на службі здоров'я», акредитованого Радою охорони здоров'я Сербії.

 

Квітень 2017 - участь в SOSORT «Суспільство ортопедичного і реабілітаційного лікування сколіозу», Ліон, Франція.

 

Квітень 2018 року - участь в SOSORT «Суспільство ортопедичного і реабілітаційного лікування сколіозу», Дубровник, Хорватія.