Офіційний курс - Шрот-терапія сколіозу 1 модуль 

20 травня 2020 - 24 травня 2020курс завершений
09:00 - 18:00
Київ
ІНСТРУКТОР

ISST – 

Міжнародна Шрот-3-ех мірна терапія сколіозу ®

згідно Катаріни Шрот

На тренінгу ми розглянемо різні специфічні теоретичні аспекти сколіозу в поєднанні з практичними аспектами терапевтичного підходу.
Курс веде від поверхневого розуміння сколіозу до більш складного і всебічного клінічного міркування, щодо консервативного лікування сколіозу.

Головні теми

  • Презентація консервативного підходу до лікування в області сколіозу
  • Метод Шрот і його історично прогресивна еволюція
  • Актуальна версія методу Шрот - модернізована
  • Принципи активної і пасивної корекції хребта і пози
  • Освітні аспекти методу Шрот - інформація, мотивація, самоефективність
  • Біомеханічна передумова торсіонної деформації при сколіозі
  • ADL - постуральні зміни
  • Програма домашніх вправ
  • Важливий підтримуючий, але менш реалізований інструмент

 

Цілі і резюме для повної системи курсу

Навчання Шрот, дозволяє фізіотерапевтам забезпечити досить консервативне лікування для пацієнтів з відхиленнями в хребті, в основному для ідіопатичного сколіозу та кіфозу.
Метою є запобігання хірургічного втручання, уповільнення або припинення прогресування сколіозу, розробка ефективної стратегії для пацієнтів, щоб поліпшити їх соціальну активність у повсякденному житті. Це також позитивно впливає на загальний рівень HQL (якість життя, пов'язане зі здоров'ям) для дітей, дорослих і літніх пацієнтів, які страждають на сколіоз та кіфоз.
Навчання дозволяє фізіотерапевтам зрозуміти біомеханічні умови асиметричних постуральних аспектів і асиметричне навантаження на хребет, що призводить до функціональної та структурної адаптації та подальшого ризику прогресування.
Специфічна фізична терапія також показана для пацієнтів в бандажі та для пацієнтів, призначених на операцію або після операції.
Терапевт вчиться визначати свою роль в якості командного гравця в міждисциплінарній мережі з лікарями, хірургами, ортопедами, батьками, пацієнтами, психологами.

1. Етіологія, біомеханічна концепція, порочний цикл-концепція, прогресія, постуральний дисбаланс, функція і структура, корсет, хірургія
2. Медична оцінка
Візуально-мануальное обстеження, протокол терапії, рентгенологічне обстеження, сколіометр, функціональні тести
3. Класифікація
Schroth, King, Rigo, Lenke
4. Спеціальна мобілізація
Пасивно: специфічні Шрот-техніки, згинання, нахил, зміщення
5. Дихальна терапія
Коригуюче дихання: певна внутрішня руйнівна сила, щоб звернути сколіотичні риси та мобілізувати обмежувальні дисфункції грудної клітини

6. 3D стабілізація
Лікувальні вправи идиопатического сколіозу, від позиціонування до самокорекції

7. Щоденні заняття
Зміни постави, легкий підхід до відпочинку, допомагаючи уникнути прогресії і зменшити асиметричні навантаження - інструкції по роботі з базовими вправами на напругу і баланс

8. Сагітальній корекція
Корекція в сагітальній площині, проста в застосуванні і важлива для стабільності хребта, особливо в поперековій області

9. Schroth мережа
Міждисциплінарна концепція

Schroth-Method® це фізіотерапевтичний метод, заснований Катариною Шрот в 1921 і розроблений її дочкою Кріста Ленерт-Шрот (PT) і група спеціалізованих експертів, що працюють разом і тих, хто вивчає сколіоз протягом десятиліть.

Право на відвідування курсу ISST

Терапія Шрот історично є концепцією фізіотерапії, і тому сертифікаційні курси будуть пропонуватися виключно фізіотерапевтам і кінезітерапевтам, лікарям.


ISST - Програма курсу

Повний курс складається з 2 модулів кожний по 5 днів, всього 77 годин (CEU).
Протягом 3-6 місяців між інтенсивними 5-денними курсами, терапевт повинен повністю впровадити і відпрацювати вивчені елементи в своїй повсякденній практиці.
Інструктор розподіляє обов'язки, необхідні для участі в наступному модулі.
Мета полягає в тому, щоб встановити інтенсивне та серйозне поглиблення в практичний досвід.

Кредити безперервної освіти (CEC): Для збереження чинного сертифіката терапевти ISST Schroth повинні пройти курси підвищення кваліфікації ISST протягом 3 років після останнього продовження. Курси підвищення кваліфікації будуть організовані або регіональними інструкторами, або старшими інструкторами. Учасники можуть вільно вибирати курси підвищення кваліфікації, затверджені Навчальним інститутом S-C-S в різних регіонах.

1-ий Модуль Цілі та опис

У першому модулі буде представлена ​​теоретична і практична частина методу в поєднанні із загальною інформацією про сколіоз.

Студенти навчаться розпізнавати особливості сколіозу, оцінювати сколіоз, класифікувати пацієнтів і починати розвивати мислення про «блоки тіла» та необхідні корекції площин тіла навколо біомеханічних осей. Коригуюче дихання забезпечує суттєвий елемент для використання внутрішніх сил, поліпшення функціональної активності та рухливості увігнутого, деформованого та зміненого тулуба.
Позиціонування за допомогою простих інструментів є важливою частиною процесу навчання від простого до складнішого розуміння, а також першим кроком в адаптації елементів ISST в повсякденній рутині терапевтичного процесу.
Учасники вивчають основні корекції, в тому числі корекцію тазу з базовою напругою та допоміжною тракцією плеча. Мануальні техніки будуть використовуватися для пропріоцептивного навчання і поліпшення функціональних можливостей пацієнтів.
Базові 3-мірні стабілізуючі вправи у положенні стоячи, допомагають відновити фізіологічне вирівнювання. Важливо адаптувати і засвоїти типові інструкції по вправам для досягнення автоматизованого стану в процесі навчання.
В кінці I модуля проводиться письмовий іспит.

Час

I Модуль - 5 днів 38,5 годин
Дoмашнє завдання 10 годин
Дoмашнє вивчення 10 годин


Етика та процес сертифікації

Для складання письмового та практичного іспиту потрібно пройти сертифікацію ISST.

Сертифікація дозволяє проведення терапії ISST відповідно до концепції Катаріни Шрот, але не дає права навчати інших фахівців цьому методу. У разі недотримання, сертифікація і статус ISST терапевта будуть анульовані.

International ISST - старший інструктор Шрот-терапії Аксель Хеннес

Аксель Хеннес, був одним із старших терапевтів клініки Asklepios Katharina Schroth в Німеччині. З 1990 року він відповідав за освітню частину методу Шрот. В основному він вплинув на систему курсів в Німеччині і почав в 2008 році в якості міжнародного старшого інструктора Schroth пропонувати міжнародні курси Schroth англійською мовою. З тих пір він розробив програму ISST, концентруючись на консервативному підході до амбулаторної терапії. Він є членом суспільства SOSORT з 2008 року і працює більш автономно з 2015 року разом з міждисциплінарної командою експертів по сколіозу в MVZ-Sobernheim, Німеччина. У цьому амбулаторному центрі сколіозу ISST-Schroth є частиною S-C-S Spine-Concept-Sobernheim. Аксель Хеннес є членом правління Інституту навчання S-C-S, а також його засновником. Інститут випускає професійних фахівців з сколіозу.

У 2010 році його запросили представити метод ISST К. Шрот в HSS в Нью-Йорку.
Др. Боачі надихнув його адаптувати і запропонувати принципи Шрот американським фізіотерапевтам.
У 2011/2012 перший курс в США було проведено в інституті Хантера в Нью-Йорку.
Курси в Південній Кореї, Японії, Таїланді, Естонії і Латвії збільшує досвід викладання методу ISST Schroth у всьому світі.

Список регіональних інструкторів ISST Schroth від 2010 року:
 
Південна Корея Mr.Baek (2012), Mr.Kim (2013), Mrs. Kim (2014 року);
Японія Mr.Uozaki (2016)
Сербия Mr. Jevtic (2016/2017)
Турция Mrs. Aktan
Канада Mrs. Schreiber (2017)