ІНСТРУКТОР

Спеціальний курс


FDM орто спорт курс призначений для лікарів, остеопатів, фізіотерапевтів та масажистів, які завершили перший рівень навчання FDM. В ході курсу ми обговоримо і потренуємось на прикладі декількох поширених ортопедичних дисфункціях, способу мислення, управління та терапії згідно з філософією моделі FDM. У розділі, присвяченому спорту та травматології ми розглянемо механізми, які перевантажують сполучну тканину, порушуючи її регенерацію, обговоримо та пізнаємо техніку ланцюгової діагностики, тренуванню і регенерації фасціальної системи, інструментальної праці на сполучній тканині, використовуючи «ребро» (з мазурського дуба) і так званою TSO (терапія рефлекторних зон). Це курс, який спрямований головним чином на приближення способу мислення до моделі FDM.

Метою курсу є надання теоретичних та практичних знань у галузі:

FDM - повторення теорії та практики
Ортопедія та FDM - ортопедична терапія та терапія моделлю FDM
Кістковий Тригербанд при спіральних переломах кісток та техніки ТБ на ексцентричній та антагоністично концентричній роботі м'язів
Дисторсія континуум при багатофрагментарних переломах та техніка при дисторсіях зв'язок та суглобових сумок
Дископатія, синдром Зудека, Імпіджмент синдром, Фіброміалгія, карпальний синдром тощо - терапія
Терапія спортивних травм - FDM у спорті вищих досягнень
CRI (Comulative Repetitive Injuries) - кумулятивні повторювальні травми - механізми утворення, симптоми, терапія
PRI – (Probably Repetitive Injury) вірогідність повторюваних травм - механізми утворення, симптоми, терапія
Фаціальний тренінг (релаксація міофасціальних ланцюгів)
TSO – терапія рефлекторних зон та інші

 

Лікарі довіряють візуальній діагностиці, остеопати відстежують порушення у віддалених ділянках тіла, а фізіотерапевти та масажисти, хоча, як правило, працюють з правильною структурою / тканиною, але на жаль, все ще занадто часто використовують невластиві терапевтичні техніки. Закон Парето 80/20, говорить про «кілька ключових та багато тривіальних» близький до того, що ми спостерігаємо в моделі FDM, де завдяки простій діагностиці ми можемо підібрати до даної фасціальної дисторсії властивий стимул і його силу. Читання “мови тіла” пацієнта, опитування та опис болю пацієнта дозволяють поставити правильний діагноз і провести ефективну терапію.

 

Правдиве мистецтво праці моделлю FDM не скривається за складними прийомами і техніками, а опирається на вмінні слухати і спостерігати за пацієнтом.

 

Участь у курсі обумовлюється:
- завершенням трьох модулів базового курсу FDM: Модуль 1, Модуль 2, Модуль 3
- мати принаймні 3-місячний досвід роботи моделлю FDM