FDM базовий курс

ІНСТРУКТОР

FDM - це інноваційна та ефективна терапія опорно-рухового апарату, розроблена та впроваджена американським лікарем-остеопатом Стівеном Типальдосом Д.О. Ця терапевтична модель користується все більшим ентузіазмом та популярністю. Доктор С. Типальдос виявив повторювані жести (“мова тіла”) пацієнта при описі його проблем та дисфункцій опорно-рухового апарату. Через каталогізацію цих жестів були класифіковані так звані 6 "фасціальні дисторсії", які на даний момент ми знаємо.
Виходячи з практики застосування терапевтичної моделі  FDM, ми можемо суттєво зменшити кількість та час тривання терапевтичних сеансів, необхідних для корекції багатьох дисфункцій опорно-рухового апарату. Ці знання вже успішно використовуються в багатьох країнах світу, зокрема: США, Японія, Німеччина, Австрія, Італія, Іспанія, Польща, Сербія та ін. FDM стало невід'ємним інструментом в арсеналі фахівців мануальної корекції дисфункцій опорно-рухового апарату у спорті вищих досягнень, а також у щоденній роботі в терапевтичному кабінеті та лікарні. 
Опанування курсу FDM складається з 3-ох незалежних модулів, які розбиті по відповідних дисторсіях (охоплює повністю верхню, нижню кінцівку та хребет по кожній з 6-ти дисторсій). Така форма навчання дає змогу курсанту краще опанувати та зрозуміти цю терапевтичну модель. Навіть пропустивши участь у одному з модулів, з різних на це причин, курсант спокійно може переходити до вивчення наступного модулю, а з часом наверстати пропущений модуль своєю участю у ньому, виходячи з розкладу, яке буде розміщене у нас на сайті. 

 

Модуль 1: Тригербанд та Циліндрична дисторсія

Завантажити хронограму

Цей модуль ознайомить вас з першими дисторсіями та їх терапією. Типові нозологічні одиниці: епікондиліт, ішіас, травма супінації, парестезія та судоми м'язів.

- введення у світ фасції
- презентація 6-ти фасціальних дисторсій 
- протипокази для терапії FDM
- теорія Тригербанд та його терапія (ВК, НК і хребет).
- теорія Циліндричної дисторсії та її терапія (ВК, НК і хребет).


Модуль 2: Дисторсія складок

Завантажити хронограму

Терапія Дисторсії складок займає достатньо часу у повсякденній роботі з пацієнтом. Часто скарги описують, як тривала нестабільність суглобу після травми, яку неможливо покращити під час тренування стабільності у ньому. 
-    теорія Дисторсії складок та її терапія (ВК, НК і хребет).

 

Модуль 3: Дисторсія континуум, Грижа тригерної точки, Тектонічна фіксація, Дисторсія складок - Atlas

Завантажити хронограму

Цей модуль навчить вас розуміти та розрізняти симптоми дисторсій, описані пацієнтом, як точкові. Типовий симптом – це біль верхнього краю надколінника та синдром грушкоподібного м’язу. Наступним компонентом терапії є способи мобілізації “жорстких” суглобів, наприклад: “заморожене плече”.

  • теорія Дисторсії континуум та її терапія (ВК, НК та хребет).
  • теорія Тектонічної фіксації та її терапія (ВК, НК та хребет).
  • теорія Грижі тригерної точки та її локалізація на тілі (плечовий пояс, поперекові та сідничні грижі).
  • терапія Дисторсії складок - Atlas

Вимоги до участі: лікарі, фізіотерапевти, масажисти, остеопати, лікарі, ерготерапевти, фахівці, котрі працюють мануально з проблемами опорно-рухового апарату. Схвалюється знання курсантами інших терапевтичних методик, що доповнить арсенал використовуваних технік.