Тенісний лікоть

Тенісний лікоть

Тенісний лікоть (латеральний епікондиліт) - це хронічне захворювання, при якому утворюється запальний процес в надвиростку плечової кістки. Як ви можете припустити, гра в теніс є однією з причин латерального епікондиліту - але також багато інших спільних заходів може викликати тенісні коліна. Будь-яка активність, внаслідок якої існує надмірне перенавантаження розгиначів або супінаторів зап'ястя -  може викликати цю дисфункцію.

Біль при цій дисфункції утворюється в першу чергу там, де сухожилля м'язів передпліччя прикріплюються до кісткової випуклості назовні ліктьового суглоба (латеральний епікондиліт). Біль також може поширюватися на передпліччя та зап'ястя.

Примітка: ми маємо хороші результати в терапії латерального епікондиліту за обмежену кількість сеансів, використовуючи FDM, розтяг та реабілітаційні вправи. Першопричина дисфункції - це запальний процес всередині сухожилля на місці його причепу до окістя та відсутність достатнього кровотоку через рестрикції всередині тканини. Терапія FDM дозволяє позбавитись тканинних рестрикцій та покращити кровоплин на ураженій ділянці і створити умови для швидкого одужання. Рекомендується відпочинок від фізичної діяльності.

Багато пацієнтів, які страждають через латеральний епікондиліт, вибирають ін'єкції кортизону, що частково допоможе зменшити запалення, але часто це "маскування болю", оскільки вона не корегує основну проблему. Це може бути швидке полегшення болю, пов'язаного з цією дисфункцією, але це не дає тривалого терапевтичного ефекту.