Тендиніт обертальної манжети плеча

Тендиніт обертальної манжети плеча

Це анатомо-функціональний комплекс, що складається з надостьового, підостьового, підлопаткового та малого круглого м’язів і сухожиль, які оточують суглоб та допомагають утримувати головку плечової кістки в фізіологічному положенні. Це найбільш рухливий суглоб у нашому тілі.
Причини дисфункції обертальної манжети плеча можуть включати в себе падіння, підйом і повторювані дії верхньою кінцівкою, наприклад, кидок м’яча у бейсболі або підняття предметів на високих полицях.

Примітка: травми обертальної манжети плеча можуть варіюватися від часткового надриву (деякі з волокон сухожилля розірвані) до повного розриву. Інші діагнози дисфункції плеча можуть включати тендиніт, бурсит, розтяг зв'язки, деформацію м'язів, дегенеративну (артрит та остеофіти). Існують ортопедичні та м'язові тести, які використовуються для постановки діагнозу. Якщо підозрюють розрив обертальної манжети плеча, рекомендується МРТ для постановки чіткого діагнозу та ступеня травми.

Завдяки терапії FDM ми отримуємо хороші результати з більшістю травм плеча, особливо якщо це повторювані травми при русі верхньою кінцівкою (бейсбол, теніс, плавання). Ми використовуємо FDM разом з розтягом та реабілітаційними вправами.