Синдром зап'ястного каналу

Синдром зап'ястного каналу

Хоча може здатися, що синдром зап'ястного тунелю - це стан, який утворився від довгих годин, витрачених при роботі на клавіатурі комп'ютера, але насправді він має численні причини.

Пов'язаний кістками та зв'язками, зап'ястний тунель - це вузький прохід в об’ємі приблизно такий як великий палець, розташований на долоні вашої кисті. Цей тунель захищає серединний нерв, який забезпечує згин та розгин трьох пальців, пронацію передпліччя. Тиск на нерв викликає оніміння, біль та слабкість руки - це характерний симптом зап'ясткового тунельного синдрому.

Примітка: терапія синдрому зап'ясткового тунелю виконується так само, як і будь-якої іншої травми м'язів та сухожиль. Оскільки більша частина компресій утворюється від защільненого, подразненого сухожилля в передпліччі та зап'ясті, ми можемо використовувати терапію FDM для зменшення подразнення та розщеплення рестрикцій сполучної тканини, щоб зменшити напругу в області зап'ястного тунелю. Пацієнта навчають вправ на розтягування. Знижений біль та поколювання зазвичай спостерігаються на перших процедурах. Терапія FDM - чудова альтернатива, перш ніж розглядати операцію.