Розтягнення зв'язок гомілкостопу

Розтягнення зв'язок гомілкостопу

Це досить поширена травма. Іноді все, що потрібно для цього, це підгортання стопи всередину, скручення або поворот гомілки у незручний спосіб. Це неприродній рух може розтягнути або розірвати зв'язки, які тримають гомілку разом. Звязки - це жорсткі, еластичні волокна фіброзної тканини, які з'єднують одну кістку з іншою. Вони допомагають стабілізувати суглоби, запобігаючи надмірному руху. Розтягнення гомілки виникає тоді, коли зв'язки витісняються за межі їхнього нормального руху.

Примітка: цей вид дисфункції дуже добре реагує на терапію FDM. Терапевт проводить ряд ортопедичних тестів для виключення більш серйозних станів, таких як перелом та повний розрив зв'язок. Далі слідує власне сама терапія FDM, розтягування та реабілітаційні вправи, щоб зміцнити пошкоджену гомілку та запобігти повторній травмі. Час, потрібний для повного одужання зазвичай не перевищує більше двох тижнів або 4 процедур.

Для більшості пацієнтів буде достатньо таких заходів, як відпочинок, лід, та розтягнення. Для спортсменів також важливо проводити терапію FDM для забезпечення належного відновлення та уникнення повторного травмування. Спортсмени, як правило, повертаються до повного відновлення через 1-3 тижні.