Розтягнення підколінного сухожилля

Розтягнення підколінного сухожилля

Розтягнення підколінного сухожилля відбувається, коли м'язи суглобу сухожилля стискаються або розтягуються за межі його звичайного руху. Hamstring - це група м'язів, що проходять по задній поверхні стегна. Травма підколінного сухожилля це також може бути частковий або повний розрив м'язів.

Ця травма найчастіше присутня у футболістів, баскетболістів, тенісистів або спортсменів подібних видів спорту, де існує спринт з раптовими зупинками та стартом. Це відчувається як миттєвий гострий біль, ніби як хтось вдарив вас у задню частину стегна. Бігуни часто мають хронічний біль підколінного сухожилля без гострих травм. Це можна пояснити слабкістю м'язів суглобу.

Примітка: на домашнє завдання для пацієнта рекомендується відпочинок, охолодження водою з льодом (не лід) та збалансована схема розтягування та зміцнення м’язів. Для спортсменів важливе виконання терапії FDM для забезпечення належного відновлення та уникнення повторного травмування. Терапія полягає на розтягуванні разом з реабілітаційними вправами у поєднанні із техніками FDM. Спортсмен, як правило, повертається до повного відновлення через 2-3 тижні. (така сама концепція та терапія при травмах чотириголового та литкового м’язів)