Лікоть гольфіста (медіальний епікондиліт)

Лікоть гольфіста (медіальний епікондиліт)

Це біль і запалення сухожилля м'язів-згиначів передпліччя на внутрішній стороні ліктьового суглоба. Біль може поширюватися в передпліччя і зап'ястя. Лікоть гольфіста - також відомий як медіальний епікондиліт - схожий на тенісний лікоть (латеральний епікондиліт). У групі ризику - гравці у гольф, боулінг, крикет, бейсбол, незалежно від статі. Травма також дуже розповсюджена серед альпіністів, чия активність потребує постійної інтенсивної хватки кистю.

Примітка: тенісний лікоть та лікоть гольфіста лікуються аналогічним чином, і ми отримуємо такі ж чудові результати з використанням терапії FDM, розтягування та реабілітаційних вправ у обмеженій кількості терапевтичних одиниць. Первинним питанням, пов'язаним з ліктем гольфіста, є запалення сухожилля у місці прикріплення до медіального шилоподібного відростку та брак кровотоку через обмеження всередині тканини. Завдяки FDM ми можемо скорегувати ці обмеження та збільшити кровоток у сполучних тканинах, пришвидшуючи одужання. Рекомендується відпочинок.

Багато людей, які страждають цією дисфункцією, вибирають ін'єкції кортизону, що допоможе зменшити запалення, але його часто називають «маскуванням болю», оскільки це не стосується основної проблеми. Це може бути швидким способом полегшення болю, пов'язаного з медіальним епікондилітом, але ефект не тривалий.