Ішіас

Ішіас

Це біль по шляху сідничного нерва та його гілок - від спини до сідниць та нижньої кінцівки. Сідничний нерв - це найдовший нерв у нашому тілі. Він проходить від спинного мозку до зони сідниць та стегна. Ішіас - це симптом, а не розлад. Випромінюючий біль при ішіасі сигналізує про іншу проблему, пов'язану з нервом - протрузія міжхребцевого диску. Залежно від причини, гострий біль при ішіасі проходить через кілька тижнів або може тривати кілька місяців.

Біль в області сідниць може виникнути з різних причин. Іноді протрузія міжхребцевого диску може викликати цей біль, і це супроводжується поколюванням та онімінням ураженої нижньої кінцівки. Синдром грушкоподібного м’язу - защемлення сідничного нерва під цим м’язом при його спазмі, що викликає тунельний синдром. Хвороба Бехтерева супроводжується патологічними процесами в дрібних суглобах хребта і крижово-клубових з’єднаннях, що також може провокувати защемлення сідничного нерва. Артроз кульшового суглобу (коксартроз) також може призводити до подразнення і защемлення сідничного нерва, який проходить в ділянці суглобу.

Примітка: при даній дисфункції ми отримуємо чудові результати, використовуючи терапію FDM, розтяг та реабілітаційні вправи. Якщо згідно нашої оцінки ми виявимо, що біль виникає внаслідок пошкодження міжхребцевого диска, тоді потрібно буде зробити МРТ, щоб визначити ступінь його пошкодження. Деякі пацієнти мають настільки сильний біль і оніміння, що погоджуються на хірургічне втручання, а інші при посиленні болю виконують фізичну терапію, необхідну для того, щоб позбутись цієї недуги.