Алма-Ата Глобальна Терапія Стопи

09 грудня 2019 - 11 грудня 2019курс завершений
09:00 - 18:00
Алмати, Казахстан

Це свого роду перший мультидисциплінарний курс функціональної анатомії та біомеханіки нижньої кінцівки для фахівців з реабілітації в клінічних умовах.

Цей тренінг відрізняється своїм комплексним підходом до терапії пацієнтів з проблемою деформації стопи.

Курс заснований на клінічному досвіді та ортопедично - фізіотерапевтично - подологічній співпраці.

Кожен фахівець у своїй практиці зустрічається з пацієнтами, котрі мають широкий спектр симптомів та захворювань. Необхідність розширення знань з різних галузей медицини став необхідністю.

На семінарі буде розглянута не тільки функціональна анатомія стопи, але анатомія усієї нижньої кінцівки, в тому числі таз. Кожен учасник навчиться поглибленому мануальному та функціональному обстеженню, але найголовніше, ми хочемо навчити вас клінічному міркуванню, яке в практиці кожного фахівця, що займається в такій специфічній сфері як стопа повинно бути рутинним, в хорошому сенсі цього слова.

Курс відрізняється своєю розширеною тематикою в області ембріології, нейрофізіології та нейро-моторного розвитку дитини. Ці знання необхідні для правильної функціональної та подологічної діагностики з ціллю ортопедичного забезпечення дитини, підбору правильного набору вправ або форм терапії. Біологія болю - це ще одна тема, яку ми хочемо підняти. Біль - це союзник терапевта. Як слухати пацієнта, як зрозуміти біль через призму біології, хімії, фізики та психосоматики? Ми спробуємо розширити ваш погляд на проблему, з якою звертається пацієнт.

Навчання є складовою частиною авторської моделі ГТС (Глобальна Терапія Стопи), яка включає в себе спеціальний модуль для фізіотерапевтів та подологів при участі інших медичних професій. Семінар присвячений тематиці стопи під різним ракурсом - судинним, нервовим, больовим, психосоматичним, фасціальним і т.д. Це об'ємний матеріал, але в той же час вступ на чудовий шлях, яким не є окремо подологія чи ортоподологія, а комплексна опіка за пацієнтом та спроба зрозуміти його проблеми, стану - в даному випадку тієї, що стосується стопи і можливо не тільки? Найголовніше, що все навчання базується на останніх наукових знаннях та 80% відпрацюванню практиних навичок.

Після тренінгу кожен учасник зможе:

 • виконати базове та розширене мануальне обстеження стопи
 • виконати базові неврологічні тести
 • оцінити анатомічні структури нижніх кінцівок і тазу з особливим вибором: оцінка симетрії, оцінка напруженості тканин, оцінка рухливості суглобів, оцінка довжини м'язів
 • знати відмінності, а на практиці визначити м'язову та суглобову контрактуру
 • аналізувати результати обстеження стопи на подологічній платформі
 • виконати базовий ортопедичний аналіз стопи, коліна та стегна
 • оцінити різницю між порожньою та плоскою стопою, плоско-вальгусною стопою
 • знати правильний нейрофізіологічний розвиток стопи та нижньої кінцівки у дитини
 • використовувати знання з галузі нейробіології болю у повсякденній подологічній практиці
 • використовувати в теорії та практиці знання з області фасціальної медицини в повсякденній практиці з пацієнтами
 • виконати базовий аналіз ходи
 • цілісно об'єднувати анатомічні структури
 • виконати обстеження судин згідно базовим судинним тестам