КФПТ (комплексна фасціальна протинабрякова терапія)

ІНСТРУКТОР

Комплексна Протинабрякова Фасціальна Терапія (KПФT) в процесі терапії жирового набряку, застосовуючи радіальну ударно-хвильову терапію.

Тривалість: 3 дні
К-ть годин: 24 години


Як організований курс:
Курс триває 24 години і проводиться протягом 3 днів - по 8 годин на день. Перерви на каву та обідня перерва, заплановані на кожен день курсу. Заняття по курсу проводяться в групі до 30 осіб інструктором по комплексній боротьбі з набряками і фасциальній терапії (KПФТ) і міжнародним інструктором FDM.
Учасник курсу отримує підручник KПФT.

 

ПОЧАТКОВІ ВИМОГИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ
Курс адресований: лікарям, остеопатії, фізіотерапевтам, масажистам.

 

ОСВІТНІ ЦІЛІ

Метою курсу є вивчення комплексної терапії, яка застосовується до пацієнтів з жировими і жиро-лімфатичними набряками («целюліт»). Учасники будуть навчені, використанню протинабряковій терапії, мануальної фасціальної роботи і використання радіальної ударно-хвильової терапії, які є обов'язковими елементами КПФТ в процесі зменшення набряку. В ході курсу учасники дізнаються про анатомію і фізіологію лімфатичної та фасціальної систем, а також про тісні зв'язки і відносини між ними.
 

Суть цього курсу:
• діагностика жирових, лімфатичних, венозних набряків а також жиро-лімфатичних, що дають нам фундаментальні знання не тільки як допомогти, але перш за все як не нашкодити пацієнтам під час редукції "целюліту"
• демонстрація і навчання правильної роботи за допомогою фокусної-ударно-хвильової терапії з лінійною головкою.
• навчання мануального лімфатичного дренажу (MЛД), бандажування (компресійної терапії), а також наука фасціальной роботи - ліквідація тканинних рестрикцій, фіброзу в шарах поверхневої і глибокої фасції, мобілізація рубців і робота з утримувачами шкіри.
• навчання і перехід пацієнта з ефективної фази редукції до фази так званої консервації жирового набряку і пов'язаний з нею довгострокового моніторингу та систематичної терапії цієї нозологічної одиниці.
Об'єднавши потенціал професійних знань і розширивши програму з фасціальними дослідженнями, ми вчимо, як ефективно працювати з жировим набряком. Ми вчимося для себе і своїх пацієнтів, бо це відповідальність кожного з перерахованих вище. Спеціаліст в першу чергу повинен не нашкодити - "Primum non nocere"

 

ОПИС ОСВІТНІХ ЕФЕКТІВ


Після закінчення навчання, курсант повинен:
1. в області знань:
- знати анатомію і фізіологію лімфатичної системи, будову кровоносних судин,
- розрізняти і кваліфікувати набряки, знати процеси утворення набряків,
2. в області навичок:
- ефективно читати "мову тіла" пацієнта, аналізувати його і адаптувати до симптомів і історії хвороби стосовно КПФТ,
- вибрати оптимальну терапевтичну позицію, силу процедури і прийоми, положення пацієнта для правильного виконання техніки,
- технічно добре уявити і виконати ручний лімфодренаж для окремих частин тіла,
- правильно виконувати бандажування (компресійну терапію), вправи для поліпшення оттoка лімфи і догляду за шкірою,
- розумно і правильно використовувати фокусну ударно-хвильову терапію,
- правильно використовувати маніпуляційні прийоми, а також вміти вибрати засоби, що підтримують терапію (гімнастика, бандаж, компресійні панчохи, лімфатичні аплікації) з метою прискорення одужання пацієнта,
- запланувати індивідуальний курс терапії у пацієнта з жировим і жиро-лімфатичних набряком
3. в області соціальної компетентності:
- розуміти необхідність вдосконалення своїх навичок,
- дотримуватися етичних принципів в рішеннях і діях, які здійснюються по відношенню до пацієнта, ставлячи його благополуччя на перше місце,
- критично оцінювати вплив програми реабілітації пацієнта, виконувати завдання відповідно до правил техніки безпеки.

 

МЕТОД І ФОРМА ОЦІНКИ
Умова проходження курсу, серед іншого успішне проходження фінального тесту.

 

УМОВИ ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
Умовою проходження курсу, є успішне проходження теоретичної та практичної частини у формі підсумкового тесту. Учасник курсу отримує сертифікат про закінчення курсу.