FDM тейпінг (розширений)

ІНСТРУКТОР

FDM Taping (з техніками маніпуляції пацієнта)

 

FDM Taping це єдиний курс другого рівня навчальної програми Fascial Distortion Model у федерації IFDMO. Він був заснований на терапевтичній моделі FDM, а його творцем є: піонер європейського Medical Taping Concept (MTC) та інструктор FDM Harry Pijnappel, старший інструктор Kinesiology Taping (K-Aktive) та інструктор FDM Dennis Krause, а також старший інструктор Tensiotaping та інструктор FDM Robert Faryj. Поєднання знань цих трьох інструкторів та їх професійного досвіду є показником якості цього курсу.

 

Курс FDM Taping адресований фізіотерапевтам, масажистам, остеопатам та лікарям, які раніше завершили базовий курс FDM. Він включає в себе обговорення фасціальних структур та презентацію теорії, що лежить в основі терапевтичної дії, але перш за все практику під час курсу, якій присвячено багато часу і уваги. Під час курсу FDM Taping використовуються тейпінгові аплікації, як підтримуюча терапія FDM – для закріплення і подовження її терапевтичного ефекту, а також для зменшення болю (протибольові аплікації, лімфатичні, коригуючі позицію поверхневої фасції та компресійні). Курсанти навчаються, як і в яких місцях виконувати терапевтичну аплікацію, як її вирізати та як достосовувати до конкретних фасціальних дисторсій. Цей триденний курс FDM Taping знайомить учасників з більш широкою фасціальною теорією, включаючи одночасно ретельне повторення шести фасціальних дисторсій та розгляд терапевтичних кейсів. Використання еластичних смуг (taping), як правило являється закінченням мануальної терапії, яка вимагає від терапевта хорошого знання мануальних технік. Курс охоплює також вдосконалення мануальних технік FDM, які вважаються курсантами одними з важчих у виконанні, тобто маніпуляція периферичних суглобів, а також маніпуляції хребта – тому він і є розширений.

 

Під час курсу використовуються елементи діагностики і терапії моделлю FDM, фундаментом якої є “мова тіла” пацієнта. Поєднання застосування терапевтичної аплікації (taping) з конкретними техніками моделі др. С. Типальдоса дає учасникам курсу широкий спектр рішень при роботі з пацієнтом. Частина курсу приймає форму майстер-класу в ході якого розглядається алгоритм роботи терапевта при конкретних дисфункціях опорно-рухового апарату. Курс включає також аналіз типових нозологічних одиниць, а зокрема: епікондиліт ліктьового суглобу (лікоть гольфіста та тенісиста), п'яткової шпори, брахіальгії та ін., та в терапевтичному підході як місцевому, так і глобальному. Це дозволяє краще зрозуміти та значно підвищити ефективність терапії.


Участь у курсі обумовлюється:
- завершенням трьох модулів базового курсу FDM: Модуль 1, Модуль 2, Модуль 3
- мати принаймні 3-місячний досвід роботи моделлю FDM