ІНСТРУКТОР

Курс FDM Лімфологія, який триває 4 дні, доповнює модель FDM додатковими техніками, що базуються на знаннях сегментарної анатомії та нейролімфології, а також представляють нові способи читання “мови тіла” пацієнта.

 

Техніки терапії рефлекторних зон та нейролімфології, дозволить ширше глянути на дисфункції опорно-рухового апарату та внутрішніх органів. Знання, отримані під час курсу, дозволять краще зрозуміти патогенні процеси та ефективно прискорити процес реабілітації пацієнта.

 

FDM Лімфологія дає розуміння ролі, імунології, морфології та механіки рідин, особливо в рамках лімфатичної системи та ознайомить з її будовою та патологією. На курсі обговорюються різні види набряку, механізми їх утворення та способи терапії.

 

Ви здобудете знання та техніки місцевої та глобальної праці з пацієнтом, навчитесь шукати первинне джерело проблеми та розуміння багатьох складних патогенних процесів. Завдяки цьому буде легше допомогти пацієнтам з хронічними захворюваннями, а також тим, у кого до цієї пори не вдалося добитись покращення іншими видами терапії. Крім того, ви збагатите вашу майстерність новими навичками, альтернативними до технік FDM, які ви можете використовувати при підготовці сполучних тканин пацієнта для терапії FDM.

 

Участь у курсі обумовлюється:
- завершенням трьох модулів базового курсу FDM: Модуль 1, Модуль 2, Модуль 3
- мати принаймні 3-місячний досвід роботи моделлю FDM