Тендиніт зв'язки надколінника

Тендиніт зв'язки надколінника

Захворювання, пов’язане з ураженням сухожилля надколінка запальної природи. Даний тип патології спостерігається частіше у спортсменів (баскетболісти, волейболісти), а також у людей, професійна діяльність яких пов’язана з важкою фізичною працею. Сухожилля надколінника відіграє ключову роль у розгині нижньої кінцівки при ударі по м'ячу, натиску на педалі велосипеда та стрибках у повітрі.

Тендиніт звязки надколінника (“коліно стрибуна”) найчастіше зустрічається у спортсменів, чиї види спорту включають частий стрибок - наприклад, баскетбол, футбол та волейбол. З цієї причини ця дисфункція широко відома як “коліно стрибуна” (для диференціювання, коліно стрибуна - це тендиніт, що виникає внаслідок дегенеративних змін сухожилля надколінника).

Примітка: ми лікуємо всі дисфункції тендиніту, включаючи тендиніт зв’язки надколінника з допомогою терапії FDM, розтягуванням на масажному ролику Blackroll та реабілітаційних вправ. Первинною причиною при будь-якому тендиніті є запалення сухожилля та відсутність достатнього кровотоку через рестрикції всередині тканини. За допомогою FDM ми можемо зняти ці обмеження та покращити кровообіг у пошкодженій ділянці, створюючи умови для швидкого одужання. Оскільки більшість проблем із сухожиллями, як правило, є надмірне перенавантаження, відпочинок також може бути рекомендований.