Beautystim Ergon: Естетичні техніки мобілізації тканин 

27 червня 2020 - 28 червня 2020курс завершений
09:00 - 18:00
Київ

ОСВІТНЯ КОНЦЕПЦІЯ BEAUTYSTIM

Чим є техніки Beautystim?

Вона є терапевтичним методом в косметології, що поєднує статичні та динамічні маніпуляції з м'якими тканинами тіла людини за допомогою спеціального інструменту для досягнення естетичного ефекту. Beautystim можна перевести як "мобілізація м'яких тканин в фізіоестетиці".

Дана техніка була створена в ході проведення прикладних досліджень в Лабораторії оцінки та реабілітації людини департаменту фізіотерапії Технологічного освітнього інституту Західної Греції.

Техніка Beautystim® є інноваційною розробкою на базі попередніх методів мобілізації м'яких тканин за допомогою спеціального інструменту (GUASHA, технік масажу, застосування масажуючих пристроїв і т.д.) і побудована на теорії міофасциальних меридіанів, вперше запропонованих Томасом Майерсом (Thomas Myers) та остеопатичних методик. 

Техніка впливу на м'які тканини Beautystim застосовуються на певних точках, де відчувається напруга тканин, на місцях фасціальних спайок, уздовж фасціальних меридіанів; при усуненні напруги, рестрикцій і спайок за кілька сеансів поліпшується зовнішній вигляд, тугор шкіри і відновлюється функціональність організму. 

Техніки Beautystim виконуються за допомогою унікального, спеціально розробленого інструменту з хірургічної сталі. Застосування інструментів Beautystim допоможе:

 • прискорити лімфодренаж,

 • відновити еластичність шкіри і рубцевої тканини, спайок, зменшити ригідність фасцій, збільшити виробництво колагену,

 • викликати зміни контурів лиця (ліфтинг) і надати в'ялій шкірі пружність 

 • зменшити прояви целюліту на різних частинах тіла і подвійне підборіддя, 

 • зміцнити груди, живіт і сідниці,

 • поліпшити поставу і зовнішній вигляд тіла,

 • надавати антивікову дію (усунення наслідків оксидативного стресу) 

 

Терапевтичний ефект технік Beautystim зберігається протягом багатьох днів після завершення курсу, а при поєднанні з іншими техніками естетичної медицини ефект може стати постійним.

Дана техніка дозволяє фахівцям, які мають сертифікат ERGON®, домогтися наступних цілей:

a) точно визначити високочутливі, болючі міофасціальні області 

b) відновити біомеханічні функції суглобів, розчиняючи спайки, відновлюючи нормальне міофасціальне ковзання та зменшуючи м'язові спазми і болі.

 

Техніки Beautystim® ідеальні для терапії целюліту, затримки рідини, набряку обличчя, нижніх кінцівок, проявів варикозного розширення вен, в післяопераційному періоді після ліпосакції, абдоминопластики, при терапії лімфостазу, лімфатичних набряків та інших естетичних проблем. 

 

Система навчання техніці Beautystim®

Навчання застосуванню техніці мобілізації м'яких тканин від Ergon® проходить у формі дводенного курсу.

 

Техніка Beautystim® 

Цілі семінару Beautystim®

Основна ціль – теоретична і практична підготовка курсантів в області застосування інноваційної техніки Beautystim® - мобілізації м'яких тканин за допомогою спеціальних інструментів. Велика частина курсу присвячена відпрацюванню прийомів Beautystim® під керівництвом інструкторів на всіх анатомічних структурах (виходячи з фасціальних меридіанів тіла людини) при найпоширеніших естетичних дисфункціях .

 

В рамках семінару Beautystim учасники ознайомляться з базовими прийомами мобілізації м'яких тканин за допомогою спеціальних інструментів, а після - докладний практичний розбір спеціалізованої терапії целюліту, затримки рідини, набряків лиця, нижньої кінцівки, варикозного розширення вен, допомоги у відновленні після операцій (абдомінопластика, ліпосакція) , догляду при вагітності, при лікуванні лімфостазу, лімфатичних набряків та інших естетичних проблем, а також при сеансах ліфтингу і роботі з формою тіла.

 

Техніка Beautystim – єдина методика мобілізації м'яких тканин за допомогою спеціальних інструментів, розроблена для естетичної медицини і роботи з формою тіла.

 

Після завершення навчання, курсанти повністю освоять теоретичні та практичні аспекти мобілізації м'яких тканин за допомогою спеціальних інструментів в естетичній медицині і зможуть:

 • визначити можливі патології фасцій

 • прискорити лімфодренаж в різних областях тіла 

 • забезпечити відновлення контурів особи (ліфтинг) 

 • зменшити целюліт в різних областях тіла і подвійне підборіддя 

 • надавати антивікову дію (усунення наслідків оксидативного стресу) 

 • мінімізувати целюліт, затримку рідини, набряки обличчя, верхніх і нижніх кінцівок, варикозне розширення вен, лімфатичні набряки, сприяти відновленню в післяопераційному періоді (після абдомінопластики, ліпосакції) 

 • викликати зміни форми тіла 

 • зміцнити груди, живіт і сідниці 

 • поліпшити поставу і зовнішній вигляд тіла

 

Вимоги до учасників семінару з техніки Beautystim®

Бажаючі взяти участь в семінарі з техніки Beautystim повинні мати:

Диплом бакалавра природничих наук (лікаря, фахівця естетичної медицини, фізіотерапевта, мануального терапевта, остеопата, масажиста, фахівця зі спортивної медицини, тренера, інструктора з йоги і т.д.).

Мати теоретичні знання анатомії і кінезіології організму людини.

Будь-який досвід роботи в галузі естетичної медицини буде корисний для кращого освоєння матеріалу.

Структура семінару по техніці Beautystim®

Тривалість програми навчання Beautystim складає 16 годин (2 дні)

 

Метод навчання

Для досягнення найкращого розуміння і повного оволодіння Beautystim розмір групи обмежений до 25 учасників.

Заняття проводять два інструктори з клінічного застосування Beautystim®, один з яких виконує функції ведучого, а інший - асистента.

Теоретичне введення представлено у вигляді слайдів Powerpoint та відеоматеріалів. Після теоретичного вступу виконується практична частина, під час якої всі учасники програми навчаться безпомилково застосовувати вивчені прийоми. Їм буде надано на час семінару повний комплект обладнання Beautystim. Більш того, учасники курсу отримають навчальні матеріали, включаючи відео, зображення і тексти для довідок після завершення курсу.