Алма-Ата FDM 3 модуль

15 травня 2020 - 17 травня 2020курс завершений
09:00 - 18:00
Алмати, Казахстан
ІНСТРУКТОР

Ви в змозі "розрізнити" дисторсії фасціальної системи?


Дізнайтеся, що "бачать" терапевти FDM!

Знайомтеся - 6 типових дисторсій фасціальної системи!


Др. Стівен Типальдос класифікував і описав 6 різних фасціальних дисторсій (спотворень), пов'язаних з опорно-руховим апаратом:
1️. Тригербанд
2️. Дисторсія Континуум
3️. Грижа Тригерної Точки
4️. Циліндрична дисторсия
5️. Дисторсія Складок
6️. Тектонічна Фіксація

 

Що означає абревіатура FDM?


Fascial Distortion Model - це Модель Фасціальних дисторсій
FDM є ефективною моделлю терапії болю і дискомфорту опорно-рухового апарату. Вона була створена американським остеопатом і доктором швидкої медичної допомоги Стівеном Типальдосом. Ця терапевтична модель дозволяє набагато швидше лікувати багато важких, з терапевтичної точки зору, системних захворювання опорно-рухового апарату. Хочете відчути атмосферу роботи з FDM, помістивши це в одне речення: FIND IT and FIX IT FAST! тобто: Знайди і Виправи Це Швидко!
Терапевт усвідомлює, що пацієнт страждає! Часто страждає тривалий час.
Питання: Чи можеш ти знайти джерело болю? І як довго пацієнт чекав полегшення / ефекту?
FDM був створений не для терапевта, а для паціента!

 

Модуль 3: Краніо-відео, повторення та іспит
Завантажити хронограму


Курс FDM краніо базується на техніках та моделі FDM, його використанні в області черепа. Під час курсу учасники будуть ознайомлені з анатомією черепа, пальпацією черепних швів і важливих нервово-судинних структур та опорно-рухового апарату, а також будуть обговорюватися завдання та функції вегетативної нервової системи.
 
Під час курсу учасники будуть ознайомлені з такими питаннями:
- невралгія лицьового та трійчастого нервів
- тести черепних нервів на практиці
- біомеханіка скронево-нижньощелепного суглоба
- фасція Сібсона (Sibson)
- дренажна система черепа та мозку
- синдром Бернара-Горнера - схожості та відмінності стосовно невралгії лицьового нерва
- кластерні головні болі - що ми знаємо про них
- нейро-судинна анатомія підпотиличної та шийної областей
- больовий синдром, пов'язаний з вазомоторикою та дієтою
- концепція використання моделі FDM при терапії: мігрені, напружена біль в області черепа, проблеми з синусом
- розширення технік FDM з використанням дренажних технік та спеціальних технік, направлених на автономну нервову систему
- SSB (sphenopetrosal synchondrosis) клиновидно-базальний синхондроз черепа (поєднаний з базальною частиною потиличної кістки) - базові структуральні техніки у немовлят та дорослих
 
Основна мета - ознайомити курсантів з ділянкою черепа, з точки зору найбільш важливих клінічних симптомів та захворювань, цілий час фокусуючись на всьому організмі.

Повторення
Спрямоване на повторення найважливіших та найважчих до виконання суглобових і м'яких технік. Всіх курсантів просимо ретельно підготувати себе в галузі анатомії та біомеханіки. Повторення буде доповнено тестами безпеки шийного, грудного та поперекового відділів хребта. Під час курсу інструктор буде спостерігати і допомагати всім курсантам, щоб краще зрозуміти техніки, які вони повторюють, удосконалення праці з власним тілом так, щоб техніки були не тільки ефективними, але і безпечними.
 
Іспит
Складатиметься з ТЕОРЕТИЧНОЇ та ПРАКТИЧНОЇ частин.
 
Теоретична частина
 
  - анатомія: 24 питання з тестом на множинний вибір з однією правильною відповіддю. Особлива увага звертається на базову анатомію і фізіологію фасціальної системи, опорно-рухового апарату та нервової системи (найбільш важливу локалізацію нервів)
  - питання, стосовно знань про FDM: 24 питання у галузі знань та історії моделі FDM, теорії 6 дисторсій, принципи терапії FDM, мислення “моделлю FDM”.
 
Практична частина
 
Кожному учаснику пропонується записати фільм з пацієнтом перед терапією та після серії сеансів або одного терапевтичного сеансу. Будь ласка, надсилайте відео щонайменше за 2 тижні до іспиту на мейл: olegbob68@yahoo.gr 
Під час практичного іспиту, учаснику буде запропоновано представити вибрані техніки, а інструктор буде вести розмову про фільм з пацієнтом, представлений для іспиту учасником.
 
 
УМОВИ ЗАРАХУВАННЯ ІСПИТУ

- необхідною умовою, для зарахування теоретичної частини є позитивна відповідь на питання в галузі анатомії (24 питання), щонайменше на рівні 70%, а знання в галузі FDM принаймні на рівні 80%.
- умовою зарахування практичної частини є показ техніки з обговоренням її принципів та важливих анатомічних структур, які повинні бути скореговані у даній техніці, протипокази, і, перш за все, безпечне приготування пацієнта до сеансу терапії, беручи до уваги протипокази.
 
 

Участь у курсі обумовлюється:
- завершення двох модулів базового курсу FDM: Модуль 1, Модуль 2, 

Курс FDM краніо-відео, повторення та іспит, рекомендується фізіотерапевтам, масажистам, остеопатам та лікарям.

Тривалість курсу: 3 дні теорії та практики.