Павлос Ангелопулос

Патра, Греція

Павлос Ангелопулос

PT, MSc, клінічний фізіотерапевт, спортивний фізіотерапевт, практикуючий фахівець з м'яких тканин, майстер-інструктор Кінетик Флосинг. Спеціалізується в спортивної реабілітації та терапії м'яких тканин. Отримав ступінь бакалавра фізіотерапії в Технологічному освітньому інституті Західної Греції. Його дипломна робота бакалавра отримала нагороду на Всегрецькій фізіотерапевтичної конференції 2014 року. Його магістерська робота присвячена оцінці застосування нових міофасціальних технік по відношенню до функціональних особливостей щиколотки спортсмена.

 

Він є членом Лабораторії оцінки та реабілітації людини та спортивної медицини Технологічного освітнього інституту Західної Греції та цікавиться мануальною терапією, біомеханікою і фізіологією, технікою мобілізації м'яких тканин і в даний час бере участь в розробці декількох дослідних та навчальних проектів (деякі з них були опубліковані). Крім того, він є членом Всегрецької асоціації фізіотерапії, а також Всегрецької асоціації спортивної фізіотерапії. Працює в професійній футбольній команді, яка бере участь у Другому дивізіоні Грецької футбольної ліги і в реабілітаційній клініці. Він також є партнером наукової групи в Технологічному освітньому інституті Західної Греції, яка займається ергометричними вимірами футбольних і баскетбольних команд.

 

Брав участь в розробці нових технік мобілізації м'яких тканин, а також є освітнім директором Kinetic Flossing Technique і головним тренером ERGON Technique на семінарах у Європі.

Курси які проводить викладач