Константінос Мілонас | Mylonas Konstantinos

Афіни, Греція

Константінос Мілонас  | Mylonas Konstantinos

Клінічний фізіотерапевт - практик терапії м'яких тканин.

Генеральний директор, співзасновник, майстер-інструктор Ergon IASTM Technique.

Є членом Лабораторії оцінки та реабілітації людини Інституту технологічної освіти Західної Греції.

Його дипломна робота присвячена впливу методів мобілізації м'яких тканин (Ergon IASTM Technique) та вправ на розвиток м'язової памяті функціональність пацієнтів та біль у шийному відділі хребта (MSc "Реабілітаційні науки: маршрути фізичної терапії" Інституту технологічної освіти Західної Греції ).

Під керівництвом доцента д-ра Константіноса Фуcекіса брав участь у багатьох спортивних дослідженнях опорно-рухового апарату та методів мобілізації м'яких тканин, зосереджуючи увагу на оцінці ефектів методів мобілізації м'яких тканин при скелетно-м'язових та спортивних травмах. Сучасний інтерес досліджень включає вивчення фасціальної системи та її взаємодії з іншими тканинами людського тіла.

Має досвід у терапії опорно-рухового апарату та спортивних травм. Працював у реабілітаційних центрах, а також в аматорських та професійних футбольних і баскетбольних командах Греції, а також в елітних спортивних клубах бойових мистецтв. Є членом Всегрецької Асоціації Фізичної Терапії, а також Всегрецької Фізіотерапевтичної Асоціації Спорту, професійного та освітнього профспілкового органу грецьких спортивних фізіотерапевтів.

Брав участь у проекті INDIBA Fascia та був одним з інструкторів Ergon IASTM, який тренував інструкторів INDIBA в терапії INDIBA Fascia.

За цим посиланням можна ознайомитись з науковими дослідженнями щодо агресивних технік терапії: http://ergontechnique.com/research/?lang=ru