FDM (повторення та іспит)

Повторення 

 

Курс Повторення спрямований на повторення найважливіших, найважчих суглобових і м'яких технік. Всіх курсантів просимо ретельно підготувати себе в галузі анатомії та біомеханіки. Refresh буде доповнено тестами безпеки шийного, грудного та поперекового відділів хребта. Під час курсу інструктор буде спостерігати і допомагати всім курсантам, щоб краще зрозуміти техніки, які вони повторюють, удосконалення праці з власним тілом так, щоб техніки були не тільки ефективними, але і безпечними.

 

ІСПИТ

 

Іспит складатиметься з ТЕОРЕТИЧНОЇ та ПРАКТИЧНОЇ частин.

 

Теоретична частина:

 

  - анатомія: 20 питань з тестом на множинний вибір з однією правильною відповіддю. Особлива увага звертається на базову анатомію і фізіологію фасціальної системи, опорно-рухового апарату та нервової системи (найбільш важливі місця локалізації нервів)
  - питання, стосовно знань про ФДМ: 20 питань у галузі знань та історії моделі FDM, теорії 6 дисторсій, принципи терапії FDM

 

Практична частина

 

Кожному учаснику пропонується записати фільм з пацієнтом перед терапією та після серії сеансів або одного терапевтичного сеансу. Будь ласка, надсилайте відео щонайменше за 2 тижні до іспиту. Під час практичного іспиту учаснику буде запропоновано представити вибрані техніки, а інструктор буде вести розмову про фільм з пацієнтом, представлений для іспиту учасником.
 

 

УМОВИ ЗАРАХУВАННЯ ЕКЗАМЕНУ:


- необхідною умовою, для зарахування теоретичної частини є позитивна відповідь на питання в галузі анатомії (20 питань), щонайменше на рівні 60%, а знання в галузі FDM принаймні на рівні 70%.
- умовою зарахування практичної частини є показ техніки з обговоренням її принципів та важливих анатомічних структур, які повинні бути скореговані у даній техніці, протипокази, і, перш за все, безпечне приготування пацієнта до сеансу терапії, беручи до уваги протипокази.

 

Участь у курсі обумовлюється:

 

- завершенням трьох модулів базвого курсу FDM: Модуль 1, Модуль 2, Модуль 3
- завершення курсу FDM Краніо